Hakkımızda

Kisok Yazılımı ve Kisok firması olarak yazılım sektörüründe 30 yıla yakın tecrübemiz ile bilgisayar yazılım alanlarının her evresinde yazılım çözümleri ile değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.
Her zaman genç ve dinamik kadromuzla müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda en güzel çözümleri sunmayı hedefleyen firmamız “Dijital Anket” yazılımı çalışmamız ile hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlara anket sonuçlarına erişimde büyük zaman kazandırmayı planlamıştır.
‘Ölçülemeyen performans değerlendirilemez ve yönetilemez’ bilimsel anlayışı çerçevesinde, başarı ve verimlilik durumlarının değerlendirilmesinde önemli bir faktör olan anket sistemimiz ile müşteri sorunlarınızı açık, şeffaf ve hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı oluyoruz.
Memnuniyet Anketi’ni sadece müşteri analizlerinde değil, aynı zamanda kurum içi çalışanlar arasında yönetici kadrosunun da değerlendirilmesinde ve verimliliğin artırılmasında önemli olduğunu yaptığımız çalışmalarda görüyoruz.

Digital ortamda gerçekleşen, esnek soru sistemine sahip olan, katılım oranlarından soruların puan durumlarına kadar pek çok detayı sistemden otomatik ayarlayabileceğiniz Memnuniyet Anketi ile müşterilerinizin memnuniyetini artırarak kalıcı müşteriler olmasını sağlayabilirsiniz